Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Kupię mieszkanie Szczecin - płatność gotówką -  szybka i bezpieczna transakcja

Sprzedaż zadłużonego mieszkania w Szczecinie jest ostatecznym rozwiązaniem, kiedy spłata danego długu nie może być dokonana w wymaganym czasie. Takie zadłużone nieruchomości można podzielić na dwie kategorie ? mieszkania, których wartość rynkowa jest niższa niż kwota zadłużenia, jak również takie, których wartość przewyższa wysokość długu. 

 Kto może pomyśleć o sprzedaży zadłużonego mieszkania?
Sprzedaż to sposób na upłynnienie gotówki, którą właściciel nieruchomości posiada. Skorzystanie z możliwości szybkiego zbycia mieszkania w Szczecinie jest więc rozwiązaniem dla osób, które bardzo szybko potrzebują pieniędzy. Często sprzedaż zadłużonej nieruchomości to także ostateczne rozwiązanie przed egzekucją komorniczą, jak również podstawa do zwrotu zaciągniętej pożyczki lub kredytu. Sprzedaż zadłużonej nieruchomości pozwala także na uzyskanie gotówki potrzebnej do wykupu mieszkania w celach dalszej odsprzedaży lub zmiany. Niejednokrotnie decydują się na nią także osoby, które opuszczają terytorium kraju i nie chcą, by mieszkanie pozostawało nieużytkowane. 

 Sprzedaż mieszkania a proces antywindykacyjny
Sprzedaż mieszkania zadłużonego jest także jednym z działań procesów antywindykacyjnych. Dla osiągnięcia odpowiednich rezultatów potrzebne jest działanie doświadczonych osób, dla których priorytetem będzie ochrona dłużnika przed działaniem firm windykacyjnych, banków czy innych organów prowadzących egzekucji. Skuteczna antywindykacja pozwoli zatrzymać cały proces dochodzenia należności przez wierzycieli, a tym samym powstrzyma akcję komorniczą. 

Kupię mieszkanie Szczecin -kupię mieszkanie z pierwszej ręki - zadłużone lub zaniedbane


W odpowiedzi na potrzeby rynku oferujemy skup mieszkań nawet o skomplikowanej sytuacji i z problemami prawnymi takimi jak zadłużenie, zajęcie komornicze przed licytacją, jak również obciążenie hipoteką. Analizujemy każdą sytuację prawną, pomagamy w uregulowaniu stanu prawnego przed sprzedażą, jak również dokonujemy transakcji na warunkach dogodnych dla osób korzystających z naszych usług. Sprzedaż mieszkania jest rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy borykają się z brakiem pieniędzy albo znajdują się w trudnej sytuacji. Dzięki sprzedaży nieruchomości można wyjść z długów, szczególnie gdy wplątało się w niekorzystny kredyt hipoteczny czy spłatę wysoko oprocentowanej pożyczki. 

Kupię mieszkanie Szczecin - ogromne doświadczenie w branży a także bezproblemowa płatność


Osoby, które decydujące się sprzedać mieszkanie zadłużone często obawiają się, że ze względu na swoją niekorzystną sytuację, nie będą w stanie ocenić, czy proponowane warunki sprzedaży rzeczywiście są dla nich korzystne. Podczas składania oferty na uwadze mamy dobro osób zbywających mieszkanie. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości, co sprawia, że jesteśmy w stanie ocenić, jakie warunki będą korzystne dla obu stron biorących udział w sprzedaży nieruchomości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować, że osoba decydująca się zbyć zadłużone mieszkanie, otrzyma atrakcyjną ofertę. 

Jak przebiega proces sprzedaży nieruchomości?
W celu sprzedaży zadłużonej nieruchomości należy skontaktować się z nami, byśmy na podstawie otrzymanych dokumentów mogli przeanalizować wartość mieszkania oraz dokonać wstępnej wyceny, przy której pod uwagę bierzemy wysokość zadłużenia mieszkania oraz jego wartość rynkową. Naszą ofertę przygotowujemy tak, by zapewnić możliwie maksymalną satysfakcję zbywcy zadłużonego mieszkania. Po negocjacjach oraz obustronnej akceptacji ceny, jak również ustaleniu wszystkich warunków umowy sprzedaży, finalizujemy transakcję. Za skupione mieszkania płacimy w gotówce, dzięki czemu zbywca zadłużonej nieruchomości może otrzymać potrzebne pieniądze praktycznie od zaraz.

 

tel: 662 968 828

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl