Pierścionek złoty - pierścionki złote na miarę

 

          Wyjątkowy, o idealnym kształcie, perfekcyjnie oplatający palec ukochanej ? złoty pierścionek to najczęściej ofiarowany prezent ze szczególnym przesłaniem. Od wieków jest on tym, o czym marzą zakochane kobiety. Jest swego rodzaju pieczęcią miłości oraz uwielbienia, a także eleganckim dodatkiem biżuteryjnym. Przyglądając się ofercie jubilerskiej, nie łatwo jest znaleźć jedyny w swoim rodzaju, absolutnie unikatowy i niepowtarzalny. Niejednokrotnie liczne pierścionki złote są nazbyt do siebie podobne, pozbawione oryginalności i wyjątkowości. Szukając tego jedynego, warto postawić na te personalizowane, wykonywane według indywidualnych wskazań. Podpowiemy Wam, dlaczego lepiej postawić na unikatowość i jak stworzyć jedyny pierścionek złoty, który skradnie duszę i serce oraz rozpromieni świat ukochanej.

Dlaczego właśnie pierścionek złotyWyobrażacie sobie zaręczyny bez pierścionka albo wyjątkową rocznicę czy urodziny? Oczywiście, w innych sytuacjach niż zaręczyny można sięgnąć po wiele innych upominków, ale prawdą jest, że historia obdarowywania pierścionkiem sięga starożytności. Dlaczego więc sprzeciwiać się tej przepięknej tradycji?

 

pierścionek złoty

Kobiety kochają nosić biżuterię. Ona dodaje im oczywistego blasku, szyku i odrobiny luksusu. Wiedzą o tym doskonale jubilerzy, którzy tworzą swoje wyroby właśnie z myślą o upodobaniach pań. Jak już wspomnieliśmy, pierścionki złote były ofiarowywane u zarania dziejów. Tylko Rzymianie próbowali sprzeciwić się nieco temu zwyczajowi i próbowali złoty pierścionek zamienić na monety lub ? o zgrozo ? na metalowy pierścień. Na szczęście tym podobne pomysły nie zyskały uznania i pierścionki złote na dobre wpisały się w kobiecość i zaszczytne okazje.

Pierścionki złote i ich blask

         Pojawia się jeszcze jedno pytanie ? czy idealny i wymarzony pierścionek musi być opatrzony diamentem? I czy inne pierścionki złote nie mają już tak dużego znaczenia?


Otóż zaręczynowy pierścionek ze szlachetnym kamieniem stał się wzorem już w XV wieku, kiedy to austriacki książę Maksymilian podarował swojej wybrance ? Marii Burgundzkiej ? złoty pierścionek z diamentem. Naturalnie, nikt nie wymaga od panów, by koniecznie wybierali pierścionki złote z najszlachetniejszym kamieniem, aczkolwiek są one nadal tym, o czym skrycie marzą kobiety. Przy tej okazji warto zastanowić się, czy lepiej kupić pierścionek złoty w jednej z popularnych sieci jubilerskich, czy też zlecić jego wykonanie mistrzom. Z całą pewnością drugie rozwiązanie jest o wiele trafniejsze, tym bardziej że w Fabryce Biżuterii można określić wszystkie parametry, a tym samym spersonalizować ten wyjątkowy pierścionek

Bo tylko Ty wiesz, jak kochasz

Wydawać by się mogło, że wybór biżuterii dla tej jedynej nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy znać rozmiar i po prostu wskazać wybrany model, tymczasem złoty pierścionek to nie tylko wytworna błyskotka, to bardzo sprecyzowany przekaz. Zanim więc kupimy pierścionek złoty musimy wiedzieć nie tylko czy ma być on ofiarowany z okazji zaręczyn, czy może rocznicy, ale przede wszystkim czy będzie właściwym przekazem.

Ponadto każda kobieta kocha innego rodzaju ozdoby i drobiazgi. Szczęśliwy ten, kto zna sekrety damskiej toaletki, w której znajduje się biżuteria. Trudniej mają ci, którzy dopiero stoją na początku drogi odkrywania partnerki, ale i oni z pewnością dokonają trafnego wyboru.

Nie tylko przed ślubem

Najczęściej złoty pierścionek kojarzony jest z zaręczynami, ale powiedzmy sobie szczerze, że jest on idealnym wyrobem jubilerskim na wiele innych okazji. Niegdyś zwyczajem było ofiarowanie świeżo upieczonej mamie z okazji narodzin dziecka. Oczywiście, darczyńcą był szczęśliwy tata, a pierścionki złote opatrzone były grawerem z datą narodzin malucha.

Pierścionki złote to wspaniały prezent na komunię, czy osiemnaste urodziny. W tych przypadkach mogą je ofiarowywać praktycznie wszyscy ? rodzice, rodzice chrzestni, dziadkowie. Zastanawiając się, kiedy jeszcze pierścionek złoty będzie mile widziany można prześledzić upodobania danej kobiety. Jeśli ta przywiązuje wielką wagę do rocznicy, czy szczególnych osiągnięć np. zdania matury, awansu w pracy, z całą pewnością taki upominek będzie wywoływał niepohamowaną radość.

zloty pierścionek


Wybór idealny

Jeśli chcielibyśmy wskazać konkretny wzór pierścionka i nazwać go najpiękniejszym na świecie popełnilibyśmy największy z możliwych błędów. Podobnie, gdybyśmy wskazali na te najczęściej i najchętniej kupowane.

Pierścionek złoty

to wyjątkowy dar, którego nie można ująć w żadnych ramach. Z całą pewnością można natomiast powiedzieć, że pierścionki złote są jak kobiety ? każdy ma swój osobliwy urok i każdy jest kompletnie inny. Tym samym nie można go wybierać, kierując się schematami. Jeśli ma on naprawdę sprawić przyjemność, musi być ponad wszystko oryginalny. Jego wybór to szalenie istotna sprawa, która powinna opierać się na dopasowaniu go nie tylko do rozmiaru palca - to sprawa najprostsza - ale przede wszystkim do osobowości, charakteru, a nawet urody i upodobań. W innym razie złoty pierścionek stanie się problematyczny dla obdarowanej damy, która nie chcąc urazić mężczyzny, będzie zakładała go, ale absolutnie nie będzie się z nim czuła dobrze.

Stworzone tylko dla niej

Biżuteria jest niczym druga skóra, a ta musi pasować w najmniejszym szczególe. Dodając do tego stwierdzenia, to, o czym wcześniej pisaliśmy, to znaczy, że pierścionek złoty powinien współgrać z kobietą trudno odnaleźć ten jedyny spośród proponowanych, sztampowo wykonywanych produktów seryjnych.

Wykonanie indywidualne sprawia, że pierścionek złoty staje się dziełem, majstersztykiem zawierającym w sobie kunszt jubilera, wyobraźnię zamawiającego i nieprzemijającą personalizację. To wszystko składa się na złoty pierścionek jak ze snów.

Widzieliście kiedyś księżniczkę, która sięgałaby po złote pierścionki, które noszą na swoich palcach ich poddane? Nieco kolokwialne porównanie okazuje się szalenie trafnym. Kochając, tworzymy coś jedynego w swoim rodzaju. Niech mistrz jubilerstwa będzie jedynie wykonawcą, który dzięki swoim nieprawdopodobnym umiejętnością potrafi dokonać prawdziwego cudu spełnienia. Fabryka Biżuterii jest taką zaczarowaną pracownią, w której wszystko staje się możliwe, a indywidualnie zaprojektowana biżuteria stanie się tą jedyną, która zawsze będzie swego rodzaju przypomnieniem wywołującym radość w sercu i uśmiech na twarzy. Brak powszechności czyni pierścionki złote prawdziwym skarbem o wielkiej wymowie i bynajmniej nie mówimy tutaj o kosztach, ale o tym, czego nie da się zmierzyć żadną miarą.

Podpowiedź w kamieniu zawarta

Wybierając pierścionek złoty z kamieniem, musimy wiedzieć, co chcemy powiedzieć. Istnieje pewien tajemny podział, będący podpowiedzią dla kupujących. Chociaż diament i brylant są synonimami bogactwa, inne kamienie także niosą ze sobą sporą wartość.

Rubin ? niewielki kamień, którego masa zazwyczaj nie przekracza 5 gramów. Jego głęboki, czerwony kolor rozpali każde serce. Sam kamień jest odczytywany jako symbol gorącej namiętności.

Szafir ? kamień o urzekającym niebieskim odcieniu. Przez wielu uważany za magiczny, jest symbolem niezmienności uczuć, wielkiej przyjaźni oraz szczerości. Co ciekawe, można spotkać także szafir w kolorze żółtym, fioletowym, czarnym i pomarańczowym.

Diament ? najtrwalszy kamień, który słusznie jest odczytywany jako symbol nieprzemijającej miłości.

Amestyt ? piękny, niemalże krystaliczny kamień, który cudownie mieni się w kolorach od jasnego wrzosu po ciemny fiolet. Jako że jest to kamień sakralny, amestyt jest symbolem wierności i trwałość uczuć.

Niezależnie od tego, czy chcecie podarować pierścionek złoty swojej córce, koleżance, przyjaciółce, mamie czy narzeczonej niech będzie on jedynym w swoim rodzaju. Indywidualny projekt, personalizacja i mistrzowskie wykonanie stworzą małe arcydzieło, które stanie się bezcenne.

Pierścionek złoty

Herb Bończa sygnety męskie sygnet damski z herbem

Herb Bończa sygnety męskie sygnet damski z herbem
Herb Bończa sygnety męskie sygnet damski z herbem

Damski sygnet złoty grawerowany ręcznie w kamieniu herb Bończa.  Herb wykonany mistrzowsko jako pieczęć do laku.

 

Kamień onyks dwu barwny.

 

Waga około 7.3 g -  w zależności od rozmiaru w próbie 585

 

Sygnet z herbem Bończa to jedna z wielu propozycji jak jesteśmy w stanie wykonać oraz zaprojektować.

 

Produktujemy wyjątkowe sygnety oraz Oferujemy wyjątkowe wzornictwo naszych Pierścieni herbowych.

 

Ten sygnet może być wykonany z żółtego Złota lub z białego złota ale również może być wykonany z różowego złota. W tym sygnecie może być oprawiony kamień szlachetny lub półszlachetny może to być lapis-lazuli, Agat dwubarwny karneol krwawnik, hematyt lub czarny onyks ale również szafir lub rubin lub inny kamień dostępny

Cena:

3 550,00 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0001

Pierścionek złoty 585 #0001
Pierścionek złoty 585 #0001

Pierścionek złoty 585 #0001

Nr. katalogowy: #0001
Model: P0001
Waga: 1.40g

Cena:

239,90 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0002

Pierścionek złoty 585 #0002
Pierścionek złoty 585 #0002

Pierścionek złoty 585 #0002

Nr. katalogowy: #0002
Model: P1674
Waga: 2.07g

Cena:

403,20 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0003

Pierścionek złoty 585 #0003
Pierścionek złoty 585 #0003

Pierścionek złoty 585 #0003

Nr. katalogowy: #0003
Model: P1673
Waga: 2.84g

Cena:

503,70 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0004

Pierścionek złoty 585 #0004
Pierścionek złoty 585 #0004

Pierścionek złoty 585 #0004

Nr. katalogowy: #0004
Model: P1672
Waga: 1.56g

Cena:

310,80 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0005

Pierścionek złoty 585 #0005
Pierścionek złoty 585 #0005

Pierścionek złoty 585 #0005

Nr. katalogowy: #0005
Model: P1671
Waga: 1.60g

Cena:

296,70 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0006

Pierścionek złoty 585 #0006
Pierścionek złoty 585 #0006

Pierścionek złoty 585 #0006

Nr. katalogowy: #0006
Model: P1670
Waga: 1.45g

Cena:

263,60 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0007

Pierścionek złoty 585 #0007
Pierścionek złoty 585 #0007

Pierścionek złoty 585 #0007

Nr. katalogowy: #0007
Model: P1669
Waga: 2.10g

Cena:

379,80 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0008

Pierścionek złoty 585 #0008
Pierścionek złoty 585 #0008

Pierścionek złoty 585 #0008

Nr. katalogowy: #0008
Model: P1668
Waga: 2.08g

Cena:

382,10 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0009

Pierścionek złoty 585 #0009
Pierścionek złoty 585 #0009

Pierścionek złoty 585 #0009

Nr. katalogowy: #0009
Model: P1667
Waga: 2.11g

Cena:

391,00 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0010

Pierścionek złoty 585 #0010
Pierścionek złoty 585 #0010

Pierścionek złoty 585 #0010

Nr. katalogowy: #0010
Model: P1666
Waga: 1.97g

Cena:

372,90 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0011

Pierścionek złoty 585 #0011
Pierścionek złoty 585 #0011

Pierścionek złoty 585 #0011

Nr. katalogowy: #0011
Model: P1665
Waga: 1.70g

Cena:

308,00 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0012

Pierścionek złoty 585 #0012
Pierścionek złoty 585 #0012

Pierścionek złoty 585 #0012

Nr. katalogowy: #0012
Model: P1664
Waga: 3.67g

Cena:

650,50 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0013

Pierścionek złoty 585 #0013
Pierścionek złoty 585 #0013

Pierścionek złoty 585 #0013

Nr. katalogowy: #0013
Model: P1663
Waga: 4.93g

Cena:

857,10 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0014

Pierścionek złoty 585 #0014
Pierścionek złoty 585 #0014

Pierścionek złoty 585 #0014

Nr. katalogowy: #0014
Model: P1662
Waga: 3.08g

Cena:

565,40 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0015

Pierścionek złoty 585 #0015
Pierścionek złoty 585 #0015

Pierścionek złoty 585 #0015

Nr. katalogowy: #0015
Model: P1661
Waga: 5.29g

Cena:

941,10 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0016

Pierścionek złoty 585 #0016
Pierścionek złoty 585 #0016

Pierścionek złoty 585 #0016

Nr. katalogowy: #0016
Model: P1659
Waga: 1.19g

Cena:

208,00 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0017

Pierścionek złoty 585 #0017
Pierścionek złoty 585 #0017

Pierścionek złoty 585 #0017

Nr. katalogowy: #0017
Model: P1658
Waga: 1.55g

Cena:

273,00 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0018

Pierścionek złoty 585 #0018
Pierścionek złoty 585 #0018

Pierścionek złoty 585 #0018

Nr. katalogowy: #0018
Model: P1656
Waga: 2.11g

Cena:

386,20 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0019

Pierścionek złoty 585 #0019
Pierścionek złoty 585 #0019

Pierścionek złoty 585 #0019

Nr. katalogowy: #0019
Model: P1660
Waga: 4.77g

Cena:

828,00 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0020

Pierścionek złoty 585 #0020
Pierścionek złoty 585 #0020

Pierścionek złoty 585 #0020

Nr. katalogowy: #0020
Model: P1657
Waga: 1.82g

Cena:

326,50 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0021

Pierścionek złoty 585 #0021
Pierścionek złoty 585 #0021

Pierścionek złoty 585 #0021

Nr. katalogowy: #0021
Model: P1655
Waga: 1.21g

Cena:

219,00 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0022

Pierścionek złoty 585 #0022
Pierścionek złoty 585 #0022

Pierścionek złoty 585 #0022

Nr. katalogowy: #0022
Model: P1646
Waga: 8.98g

Cena:

1 988,30 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0023

Pierścionek złoty 585 #0023
Pierścionek złoty 585 #0023

Pierścionek złoty 585 #0023

Nr. katalogowy: #0023
Model: P1645
Waga: 6.49g

Cena:

1 118,50 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0024

Pierścionek złoty 585 #0024
Pierścionek złoty 585 #0024

Pierścionek złoty 585 #0024

Nr. katalogowy: #0024
Model: P1644
Waga: 13.24g

Cena:

2 604,20 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0025

Pierścionek złoty 585 #0025
Pierścionek złoty 585 #0025

Pierścionek złoty 585 #0025

Nr. katalogowy: #0025
Model: P1643
Waga: 10.98g

Cena:

2 187,70 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0026

Pierścionek złoty 585 #0026
Pierścionek złoty 585 #0026

Pierścionek złoty 585 #0026

Nr. katalogowy: #0026
Model: P1642
Waga: 2.88g

Cena:

523,80 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0027

Pierścionek złoty 585 #0027
Pierścionek złoty 585 #0027

Pierścionek złoty 585 #0027

Nr. katalogowy: #0027
Model: P1641
Waga: 8.20g

Cena:

1 546,00 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0028

Pierścionek złoty 585 #0028
Pierścionek złoty 585 #0028

Pierścionek złoty 585 #0028

Nr. katalogowy: #0028
Model: P1640
Waga: 3.14g

Cena:

602,20 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0029

Pierścionek złoty 585 #0029
Pierścionek złoty 585 #0029

Pierścionek złoty 585 #0029

Nr. katalogowy: #0029
Model: P1654
Waga: 8.59g

Cena:

1 730,10 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0030

Pierścionek złoty 585 #0030
Pierścionek złoty 585 #0030

Pierścionek złoty 585 #0030

Nr. katalogowy: #0030
Model: P1653
Waga: 11.92g

Cena:

2 415,90 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0031

Pierścionek złoty 585 #0031
Pierścionek złoty 585 #0031

Pierścionek złoty 585 #0031

Nr. katalogowy: #0031
Model: P1652
Waga: 13.63g

Cena:

2 742,70 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0032

Pierścionek złoty 585 #0032
Pierścionek złoty 585 #0032

Pierścionek złoty 585 #0032

Nr. katalogowy: #0032
Model: P1651
Waga: 4.26g

Cena:

743,20 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0033

Pierścionek złoty 585 #0033
Pierścionek złoty 585 #0033

Pierścionek złoty 585 #0033

Nr. katalogowy: #0033
Model: P1650
Waga: 5.82g

Cena:

1 160,40 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0034

Pierścionek złoty 585 #0034
Pierścionek złoty 585 #0034

Pierścionek złoty 585 #0034

Nr. katalogowy: #0034
Model: P1649
Waga: 3.08g

Cena:

550,20 zł

szt.

Pierścionek złoty 585 #0035

Pierścionek złoty 585 #0035
Pierścionek złoty 585 #0035

Pierścionek złoty 585 #0035

Nr. katalogowy: #0035
Model: P1648
Waga: 3.64g

Cena:

713,80 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl