Złoty łańcuch męski fabryka biżuterii to miejsce w którym projektujemy oraz wykonujemy niebanalne łańcuchy męskie ze złota

 

Złoty łańcuch męski stanowi nie tylko dodatek to ubioru męskiego, ale również może być w pełni niespotykanym dziełem sztuki jubilerskiej. Jako profesjonalna pracownia złotnicza z młodym zespołem projektantów na pokładzie Staramy się tworzyć wyjątkowe wyroby sztuki Jubilerskiej a naszą specjalizacją jest męska biżuteria a w tym również łańcuchy ze złota. 

 

złoty łańcuch męski projektujemy na zamówienie wykonujemy indywidualne wzory stricte pod wymogi oraz wymagania klienta

 

Złoty łańcuch męski zwykłe wykonywany jest w całości ze złota, a może być również w połączeniu z kauczukiem lub skórą.

 

Tak wykonany męski złoty łańcuch gustownie i nienachalnie prezentuje się na szyi.

 

Łańcuchy złote stanowią również bezpieczną lokatę kapitału -  cieszą oko, to raz, a dwa są doskonałą lokatą kapitału -  w szczególności te męskie złote łańcuchy -  ciężkie i wykonane z próby złota 585.

Naszym skromnym zdaniem jeszcze jest bardzo dużo do zrobienia jeżeli chodzi o świat męskiej biżuterii. Mamy tą przyjemność że pracujemy w młodym zespole i mamy możliwość żeby projektować niespotykane wyroby ze złota takie które będą cieszyć zarówno nas jak również klienta i na pewno nie będą do wyroby pospolite. Jeżeli marzy Ci się wykonanie łańcucha takiego którego nie ma nikt inny to nasza oferta jest właśnie dla ciebie. Nasze łańcuchy wykonujemy ze złota ale również wykonujemy je ze srebra jeżeli zachodzi taka potrzeba.

 

W razie pytań lub sugestii chętnie służę pomocą pod numerem telefonu 662 968 828

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl