Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Obrączki Szczecin - oferujemy wzorowo wykonane i naprawdę niespotykane wzory obrączek ślubnych.

 

Obrączki Szczecin - Fabryka biżuterii to gwarancja wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie.

 

Jako producent możemy zagwarantować najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

 

Obrączki szczecin mieszane złoto

 

Dwukolorowe obrączki lub jednokolorowe to tylko jedna z propozycji jaką możemy dla państwa wykonać

 

Obrączki Szczecin jaką obrączkę wybrać?

wybór solidnie wykonanych obrączek to nie lada sztuka ponieważ mało kto wie czym się kierować podczas wyboru.

 

Najważniejszym parametrem jeżeli chodzi o wybór obrączek to jest ich szerokość oraz grubość. Obrączki nie mogą być zbyt cienkie ponieważ będą odkształcać się na palcach. Będą się one Najzwyczajniej giąć. Wielu producentów zjeżdża / obniża grubość obrączek czasami nawet do granic absurdu, a przy tym ich wagę możliwie jak tylko się da po czym nie biorą odpowiedzialności za wyrób.

Według naszego doświadczenia grubość obrączki to naprawdę minimalnie 1, 3 mm. Po jej lekkim zużyciu obrączkę można poddać obróbce polerowaniu i ona będzie znowu jak nowa.

 

Obrączki Szczecin jak kolor wpływa na trwałość obrączki?

 Zwykły człowiek a nie specjalista z zakresu materiałoznawstwa może nie być świadomy że kolor złota trochę inny stop metali a tym samym inny właściwości fizyczne oraz mechaniczne. Drodzy państwo kolor złota ma ścisłe powiązanie z wytrzymałością złota a także obrączek złotych.

Wyróżniamy trzy podstawowe kolory obrączek złotych

- kolor żółty złota charakteryzuje się on żółtym złotem obecnie najbardziej popularnym ale uwaga w próbie 585 Złoto jest stosunkowo miękkie, bardzo łatwo się rysuje i i zużywa.

 

- kolor złota różowy.. kolor złota różowy to tak zwane ruskie złoto - spotykam się bardzo często z taką obiegową opinią. Obrączki wykonane w kolorze różowym odznaczają się zdecydowanie wyższą twardością i trwałością niż kolor złoto żółty. Nie każdemu kolor takiego złota przypada do gustu. kojarzy się bowiem z obrączkami za czasów PRLu oraz z masowo przełożonymi wyrobami ze wschodu. bardzo łatwo jednak zaobserwować różnice w zużywaniu się takich obrączek ślubnych porównując obrączki rodziców lub dziadków do obrączek z żółtego złota. jeżeli ktoś nie pracuje jako mechanik lub na budowie to obrączki z różowego złota są naprawdę niezniszczalne.

 

- białe złoto . obrączki wykonane z białego złota charakteryzujące się największą twardością oraz trwałości jest to złoto najtwardsze A według mnie w połączeniu z różowym złotem tworzą one naprawdę genialne wzory oraz niespotykane kompozycje. obrączki złote wykonane z białego złota wykonuje się z odpowiedniego stopu metali a w naszym przypadku My wykonujemy obrączki z białego złota jako palladowe. próby złota obniżamy na balladzie dzięki czemu one są wyjątkowo śnieżnobiałe i piekielnie twarde. 

 

podczas zakupu oraz decydowania się na wybór obrączek ślubnych które mają być przecież przez całe życie naprawdę warto wziąć pod uwagę kolor złota oraz poszczególne parametry danych stopów złota.

Złote obrączki Szczecin - jak wykonujemy nasze obrączki?

 

po dokonaniu decyzji przez młodą parę o wyborze wzoru obrączek ślubnych przystępujemy do pracy. Obrączki wykonane w naszej pracowni są wykonane w technice bezszwowej, a co za tym idzie nie ma w nich miejsca lutowania nie są one zwijane tylko wykonane przy użyciu najnowszych maszyn jubilerskich. wykonanie obrączek złotych w takiej technice daje pewność że obrączki będą wyjątkowo trwałe że nie będzie w nich newralgicznych punktów tak zwanego słabego ogniwa. wykonane w sposób tradycyjny obrączki Gdzie jest miejsce lutowania podczas upadku lub zgięcia tudzież naprężenia mogą pęknąć.

Staramy się aby wykonane obrączki ślubne były zawsze w jak najbardziej atrakcyjnej cenie. Jaką producent obrączek ślubnych Oferujemy państwu również wykonanie obrączek ślubnych z powierzonego materiału. zgromadzony materiał może być różnej próby mogą to stanowić wyroby zniszczone zdekompletowane ważne aby były ze złota. W przypadku jeżeli będzie brakować złota oczywiście dołożymy własne złoto tak by wykonać trwałe i naprawdę wymarzone obrączki złote. Stajemy frontem do klienta mając o to aby zakup wymarzonych obrączek ślubnych to była prawdziwa przyjemność.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem, produkujemy również inne wzory lub wzory wymyślone przez klienta. 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz powiedzenia na wykonania wyjątkowych obrączek ślubnych na całe życie.

 

Telefon 662 968 828

 

 

Obrączki Szczecin

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl