Sygnety męskie gliptyka sygnet herb Sas

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 1 780,00 zł 1780.00 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu: D81E-940C9
Pin It

Opis

Sygnety męskie herb Sas sygnet z herbem Sas w kamieniu w technice gliptyka czyli rytowanie w kamieniu albo rytowanie na kamieniu w tym wypadku jest to kamień półszlachetny agat dwubarwny ciemny który wierzchnią warstwę ma niebieską, sam kamień jest nie transparentny a po grawerowaniu jest czarny.

 

Sygnety męskie złoty męski sygnet herb Sas sygnet męski z herbem Szlacheckim o nazwie Sas. Herb Sas to jeden z najbardziej popularnych herby szlachty polskiej, gdzie godło herbu stanowi półksiężyc złoty zwrócony ku dołowi tarcze w godle herbu znajdziemy również 2 złote gwiazdy A pomiędzy nimi strzałę srebrną z grotem zwróconą ku górze. Herb Sas w klejnocie herbu Sas siedem pawich piór przebity w prawą stronę strzał. Pełny herb oplatają również labry.

Sygnety męskie herb Sas technika gliptyka w Kamieniu herb został wykonany w całości czyli również zostały wykonane labry herb jest wykonany jaką sygnet pieczętny do laku.

Sygnety męskie herb Sas sygnet herbowy w całości jest wykonany ze srebra próba 925 możliwe również wykonanie w złocie w próbie 585 lub próby 750 lub w próbie 333 Możliwe wykonanie w żółtym złocie w różowym złocie w białym złocie i oczywiście w konfiguracji z innym kamieniem półszlachetnym lub szlachetnym.

Sygnety męskie herb Sas w Kamieniu tak naprawdę nie widać dokładności oraz jakości wykonania pracy Rzemieślniczej a dopiero po odciśnięciu w laku lub w specjalnej masie widać jakość wykonania i widać że jest to wykonalne jako pełny Relief, widać że jest zachowana przestrzenność herbu co prezentuje jedno ze zdjęć. 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
 
×
kalkulacja

PLN netto
%
%
Sklep internetowy Shoper.pl